CONTINUO – Profipaint

Mikrocementový systém pre riešenie podláh a stien v interiérochContinuo-2

Popis produktu
CONTINUO je viacvrstvový dekoratívny mikrocementový systém na báze prírodných minerálnych  a organických zložiek. Je určený pre horizontálne aj vertikálne plochy modernej architektúry. CONTINUO je systém, ktorý umožňuje vytvárať dekoratívne povrchy podľa požiadaviek súčasnej architektúry a interiérového dizajnu v privátnom a tiež komerčnom prostredí. Systém CONTINUO svojou hrúbkou 3mm umožňuje renováciu podláh bez potreby odstránenia pôvodnej dlažby. Je vhodný tiež na podlahy s podlahovým vykurovaním. Systém CONTINUO je klasifikovaný do kategorie A+ podľa francúzskeho ministerského nariadenia o kvalite ovzdušia v interiéri.  

Continuo-1Systém CONTINUO sa skladá zo 4 zložiek:
CONTINUO BASE: Pripravené zmes monokomponentného prášku na báze cementu, mieša sa s vodou.

CONTINUO DECO: Dekoračná vrstva dvojzložková vo forme pasty, na báze organicko-minerálnej.

CONTINUO LINK: Epoxidový primer dvojzložkový, vodourieditelný, transparentný.

CONTINUO TOP: Finálna úprava, transparetná, dvojzložková, akryl-uretanová,  bez tendencie zožlknúť. 3 možnosti výberu lesklá/matná/saténová.

Vhodné podklady

  • betónové povrchy, sadrové a sadrokartónové povrchy, nové a staré omietky na báze cementu, povrchy s existujúcimi epoxidovými alebo polyuretánovými vrstvami, prírodný kameň, existujúce keramické povrchy (obklady, dlažba, mozaika), organické alebo minerálne dekoratívny povrchy.Continuo-4

Aplikácia
ocelové hladítko, štetec, vlnený valec s krátkym vlasom alebo penový valec

Riedenie
podľa technického listu

Výdatnosť / Spotreba
podľa technického listuContinuo-1

Technický list

continuo aplikačný návod

Návod k aplikácii