Farby na betón, kov a podlahy

Nátery predstavujú ochrannú vrstvu povrchov, ktorá chráni materiál, predlžuje jeho životnosť, ale najmä plní estetickú funkciu.

Kovové povrchy sú zvlášť náchylné zhrdzavieť, najmä ak sa nachádzajú v exteriéri a sú vystavené poveternostným vplyvom. Betónové povrchy, a to hlavne podlahy sú zase vystavené mechanickému opotrebeniu. Plastové povrchy zase patria medzi najnáročnejšie materiály čo sa týka náterov, pretože sa ľahko olúpu.

UNIMARC SMALTO MICACEO


unimarc-smalto-micaceo
Akrylátová ochranná farba so sľudovým efektorm pre interiér a exteriér
zobraziť podrobnosti
UNIMARC SMALTO SETA


uni-smalto-seta
Vodouriediteľná farba hladká bez zápachu pre interiér a exteriér

zobraziť podrobnosti
UNIMARC SMALTO PER RADIATORI


unimarc-smalto-per-radiator
Vodouriediteľná farba hladká odolná voči vysokým teplotám

zobraziť podrobnosti
MARCOTECH
AU 3D


marcotech_au3D1
Akryl-uretánový náter na cementové podlahy pre interiér a exteriér

zobraziť podrobnosti
MARCOTECH
AU40


marcotech_au40
Akryl-uretánový vodouriediteľný náter pre lakované povrchy

zobraziť podrobnosti

FARBY NA BETÓN, KOV, PODLAHY A INÉ POVRCHY RADU UNIMARC

Farby-na-kov-betón-a-podlahyFarby z radu UNIMARC od SAN MARCO sú univerzálne nátery na rôzne povrchy, vhodné ako farby na kov, drevo, steny, pozinkovaný plech, hliník, ľahké zliatiny a tiež ako farby na plasty. Sú to vodou riediteľné akrylové farby bez zápachu, vhodné pre nátery v interiéri a v exteriéri. Naše farby na betón, kov a podlahy sa vyznačujú vysokou stálosťou voči žlknutiu a výbornou odolnosťou voči atmosferickým vplyvom.

Unimarc Smalto Seta je farba na kov, drevo, steny, hliník a plasty, ktorú je možné tónovať do viac ako 1400 odtieňov vrátane odtieňov farebnej škály RAL, čo dáva veľký priestor kreativite a farebnému zladeniu rôznych povrchov. Unimarc Smalto Micaceo je ochranná farba rôzne povrchy so sľudovou výplňou s efektom starožitného vzľahu. Jej špeciálne zloženie plní efekt bariéry, voči prieniku vody a tiež efekt ochranného štítu proti UV lúčom.

Unimarc Smalto per Radiatori je farba na kov so špeciálnou úpravou pre odolnosť voči vysokým teplotám, ktorá sa používa ako ochranný náter najmä na radiátory a výhrevné konvektory, a to oceľové, liatinové alebo hliníkové.

FARBY NA BETÓN, KOV A PODLAHY RADU MARCOTECH

Farby-na-kov-betón-a-podlahy-1MARCOTECH AU3D je akryl-uretánová farba na betón so saténovým vzhľadom vhodná pre použitie v interiéri a v exteriéri. Je ideálna ako farba na podlahu aj v intenzívne používaných priestoroch ako sú garáže, sklady, čakárne, ale aj autoservisy, nakoľko má dobrú chemickú odolnosť voči benzínu, nafte a rozpúšťadlám. Má výbornú výdatnosť 20 m2/1l v 1 vrstve. Na zvýšenie bezpečnosti pred pošmyknutím je možné do farby na betón pridať prísadu Marcotech additivo antidruscolo, ktorá zdrsní natretý povrch.

MARCOTECH AU40 je akryl-uretánová farba na kov, drevo, hliník a plasty s tzv. lakovaným vzhľadom, vhodná ako farba na okná, dvere, zárubne… Má vysokú odolnosť na styk s mastnými látkami (krémy, oleje, maz z pokožky), má vysokú tvrdosť a anti-blocking efek, ktorý zabraňuje efektu zlepenia dvoch povrchov napr. pri zatvorenom okne najmä pri vyšších teplotách.