PROFIPAINT | BRATISLAVA, ROŽŇAVSKÁ 1 | 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00 (Pon - Pia)
+421 903 404 131     profipaint@profipaint.sk
//NOČNÁ MORA MENOM GRAFFITI

NOČNÁ MORA MENOM GRAFFITI

Rozsah problému sprejovania je všeobecne známy. Graffiti, okrem toho, že sú späté s poškodzovaním majetku, obvykle budov, vyvolávajú pocit špiny, neporiadku a zanedbanosti verejného priestoru.

Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí zvádzajú nerovný boj so sprejermi, spoločnosť SAN MARCO práve pre vás vyvinula radu profesionálneho anti-graffitového systému.

NAJÚČINNEJŠIA JE PREVENCIA!

Nech už je váš dom v meste alebo na vidieku, prevencia voči graffiti v podobe prostriedku ISOGRAFF vám zaručí pokojný a ničím nerušený spánok.

ISOGRAFF je ochranný náter na báze voskov na ochranu širokej škály povrchov. Vytvára bariéru, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt bez toho, aby bola narušená akákoľvek štruktúra vašej fasády. Na odstránenie nápisov potom stačí iba teplá voda a Váš problém sa stane minulosťou.

PRÍLIŠ NESKORO NA PREVENCIU?

Aj pri zanedbaní prevencie netreba mať hlavu v smútku. Práve pre tento prípad SAN MARCO vyvinulo spolu s univerzitou v Benátkach odstraňovač graffiti GRAFFITI REMOVER, ktorý vďaka obsahu rozpúšťadiel, ktoré nemajú dopad na životné prostredie, je naformulovaný tak, aby odstránil znehodnotenie na všetkých typoch povrchov. GRAFFITI REMOVER ľahko a rýchlo graffiti odstráni. Vyznačuje sa gélovou konzistenciou, ktorá nesteká a zabraňuje prenikaniu farby zo sprejov pod povrch.

Produkty z radu anti-graffiti vašu fasádu okrem graffiti ochránia aj pred nepriaznivými vplyvmi prostredia ako smog. Preto neváhajte a doprajte svojej fasáde dokonalú ochranu.

Video

2019-03-27T08:24:34+00:00