O nás

V stavebníctve sme začali pôsobiť v roku 2001 a od roku 2012 nás môžete poznať pod značkou PROFIPAINT. V rámci nej by sme naše služby rozdelili do dvoch kategórií, ktoré sa navzájom dopĺňajú. 

Prvou je predajňa farieb, dekoratívnych omietok a dekoratívnych líšt. Farby a dekoratívne omietky, ktoré predávame, sú od renomovaného talianskeho výrobcu San Marco. Táto spoločnosť má vo svojej oblasti viac ako 80-ročnú tradíciu a my sme držiteľmi viacerých certifikátov na prácu s ich produktami. Bližšie informácie o San Marco nájdete v boxe nižšie.

Druhou kategóriou našich služieb je maľovanie/stierkovanie a dekoratívne úpravy stien. Práve druhé menované je našou špecializáciou, pri ktorej pracujeme s vyššie spomenutými produktami San Marco. V tejto oblasti je našim cieľom poskytnúť klientom to, čoho je na trhu zúfalý nedostatok – možnosť spoľahnúť sa na dobre vykonanú prácu. Zakladáme si na tom, aby naši majstri odviedli vždy perfektný výkon, upratali po sebe a s klientom komunikovali slušne. Aj vďaka tomu máme za sebou stovky projektov pre našich klientov. 

Nie sme veľká predajňa farieb a lakov. Zakladáme si na kvalite našich produktov, osobnom prístupe, odbornom poradenstve a dlhodobých vzťahoch. Príďte sa presvedčiť do našej predajne v R1 Centre v Bratislave. 

Tešíme sa na Vás 🙂 

portrait male painter room3

hviezdicky3

HODNOTENIE 5 z 5
na základe 40tich recenzií
Zdroj: Google a Facebook

POZRITE SI NAŠE REFERENCIE

 

Naše certifikáty

hviezda

 

hviezda

 

hviezda

 

hviezda

 

ZOBRAZIŤ VŠETKY CERTIFIKÁTY

 

ezgif.com gif maker 4

O San Marco

Spoločnosť San Marco Group Spa ponúka odborníkom na farby oveľa viac, ako len sortiment produktov: rozsiahlu sériu kreatívnych riešení, efektov a dekoratívnych záverečných úprav s veľkým výrazom a neodškriepiteľným čarom, ktoré dokážu vyhovieť najrozmanitejším požiadavkám interiérovej dekorácie a štýlu.

V našej ponuke nájdete produkty s viac ako 30 dekoratívnymi možnosťami, 50 textúrami, 1500 dostupnými odtieňmi a s takmer nekonečnými kombinačnými možnosťami. Umožňujú realizovať skutočné a originálne výtvory, ktoré dokážu zaodieť steny a prejaviť sa v štylistickej atmosfére, kde emocionálny účinok dekorácie vzájomne pôsobí s priestorom a vplýva na vnímanie daného miesta.

 

POZRITE SI NAŠU PONUKU PRODUKTOV SAN MARCO

 

 

Služby, ktoré poskytujeme

 

Dekoratívne úpravy stien

Realizujeme dekoratívne úpravy stien interiérov a exteriérov. V ponuke máme bohatú škálu techník. Naši pracovníci sú pravidelne školení spoločnosťou SAN MARCO group, Taliansko.

VIAC INFORMÁCIÍ

Maľovanie a stierkovanie

Naša spoločnosť Vám zabezpečí maľovanie a stierkovanie interiérov bytov, rodinných domov na profesionálnej úrovni. Používame iba profesionálne materiály a náradie. Maľovanie zabezpečujeme aj vysokotlakovou airless technikou.

VIAC INFORMÁCIÍ

 

 

 

Navštívte našu predajňu