Referencie

S firmou Profipaint s.r.o. sa mi pracuje vždy veľmi dobre, vždy mi načas pošlú cenovú kalkuláciu, či radu, o ktorú požiadam či už telefonicky alebo mailom. A čo sa týka realizácie, zatiaľ prebehla vždy bezchybne a úspešne, pracovníci sa mne aj klientovi vedia prispôsobiť a nerobia problém ani z akejkoľvek nečakanej zmeny, čo sa pri realizácii často krát stane. V dnešnej dobe je výnimkou nájsť firmu s ochotnými, serióznymi ľuďmi a profesionálnym prístupom, ale firma Profipaint k tým výnimkám určite patrí 🙂
Ing. arch. Ivana Kríženecká, IKInteriors, Bratislava 05/2014

 

Touto cestou sa chcem poďakovať Vašim pracovníkom za vysoko profesionálnu prácu odvedenú na štukatérskych a maliarskych prácach pri realizácii bytu v komplexe River park. Kompletný interiér bytu som navrhoval a mal na starosti jeho realizáciu pre klienta, ktorý je náročný na originalitu a maximálnu kvalitu detailov. Vysoko ocenil kvalitu práce všetkých techník, ktoré ste v predmetnom byte realizovali. Preto Vám patrí i moje uznanie a poďakovanie za odvedenú prácu a teším sa na spoluprácu pri realizácii ďalších spoločných zákaziek.
S pozdravom Ing.arch.Pavol Bôrik, Bratislava 02/2014

 

Profesionálny prístup, proaktívna komunikácia a hlavne kvalitne odvedená práca.
Ďakujeme. Spokojní zákazníci
Peter Simko, Bratislava 01/2014

 

Referencia---Alexandra-CichovaS firmou PROFIPAINT – SAN MARCO spolupracujem dlhodobo a preto by som ocenila ich doterajšie úsilie a prístup k zákazníkovi, návrhy riešenia, dodržiavanie termínov a perfektne odvedenú prácu. Vrelo odporúčam každému využiť ich profesionálne služby v mene seba, ako bytového dizajnéra a aj v mene mojich klientov.

Alexandra Cíchová – interiérový architekt, dizajn a grafika
V Bratislave 22.5.2013