PROFIPAINT | BRATISLAVA, ROŽŇAVSKÁ 1 | 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00 (Pon - Pia)
+421 903 404 131     profipaint@profipaint.sk
REFERENCIE2019-03-27T08:56:20+00:00
Veľká spokojnosť. Ústretovosť, profesionalita, dobrá nálada pri práci a bezkonkurenčná cena. Určite odporúčam.
Tomáš M., Miloslavov 1/2019
Top práca! Nie je miesto v mojom byte kde by nebol benátsky štuk, presne tak, ako som to chcela! Veľmi spokojná a to ja som veľmi náročný klient! Takze, keď už ja som spokojná, tak to je čo povedať  ďakujem! Odporúčam!
Daniela S., Bratislava 5/2018
Som maximálne spokojná s robotou, s výsledkom, s komunikáciou, s prístupom. Môžem iba odporúčať! Naozaj kvalitná práca a nádherný výsledok na stene Ďakujem veľmi pekne za spoluprácu 
Dadka G., Bratislava 12/2016
Ďakujeme za odborné rady, ktoré prispeli k úspešnej renovácií nášho bytu. Farby bez problémov prekryli pôvodný náter. Odporúčame všetkým! 
Marek A., Bratislava 07/2015
S firmou Profipaint s.r.o. sa mi pracuje vždy veľmi dobre, vždy mi načas pošlú cenovú kalkuláciu, či radu, o ktorú požiadam či už telefonicky alebo mailom. A čo sa týka realizácie, zatiaľ prebehla vždy bezchybne a úspešne, pracovníci sa mne aj klientovi vedia prispôsobiť a nerobia problém ani z akejkoľvek nečakanej zmeny, čo sa pri realizácii často krát stane. V dnešnej dobe je výnimkou nájsť firmu s ochotnými, serióznymi ľuďmi a profesionálnym prístupom, ale firma Profipaint k tým výnimkám určite patrí 🙂
Ing. arch. Ivana Kríženecká, IKInteriors, Bratislava 05/2014
Touto cestou sa chcem poďakovať Vašim pracovníkom za vysoko profesionálnu prácu odvedenú na štukatérskych a maliarskych prácach pri realizácii bytu v komplexe River park. Kompletný interiér bytu som navrhoval a mal na starosti jeho realizáciu pre klienta, ktorý je náročný na originalitu a maximálnu kvalitu detailov. Vysoko ocenil kvalitu práce všetkých techník, ktoré ste v predmetnom byte realizovali. Preto Vám patrí i moje uznanie a poďakovanie za odvedenú prácu a teším sa na spoluprácu pri realizácii ďalších spoločných zákaziek.
S pozdravom Ing.arch.Pavol Bôrik, Bratislava 02/2014
Profesionálny prístup, proaktívna komunikácia a hlavne kvalitne odvedená práca.
Ďakujeme. Spokojní zákazníci
Peter Simko, Bratislava 01/2014

S firmou PROFIPAINT – SAN MARCO spolupracujem dlhodobo a preto by som ocenila ich doterajšie úsilie a prístup k zákazníkovi, návrhy riešenia, dodržiavanie termínov a perfektne odvedenú prácu. Vrelo odporúčam každému využiť ich profesionálne služby v mene seba, ako bytového dizajnéra a aj v mene mojich klientov.

Alexandra Cíchová – interiérový architekt, dizajn a grafika
V Bratislave 22.5.2013