Sme certifikovaný predajca
produktov San Marco

Priamo na predajni Vám
namiešame 1 200 odtieňov

V stavebníctve máme viac ako
20 rokov skúseností

Jednozložková dekoratívna bezšpárová úprava pre podlahy, stropy a steny

Allover je jednozložkový systém určený výhradne pre povrchy v interiéri, ktorý vytvára vysoko odolnú povrchovú vrstvu na podlahách, stenách a stropoch. Allover vytvára povrchy s moderným a jedinečným vzhľadom v súlade s aktuálnymi trendami interiérového dizajnu. Je vhodný na použitie v obytných priestoroch, komerčných priestoroch a tiež priestoroch pre wellness.

Jednoduchosť aplikácie len s 4/5 krokmi umožňuje vytvoriť veľmi odolné povrchy, ktoré sa dobre čistia, sú hladké a kompaktné v závislosti od zvoleného efektu.
Systém je možné aplikovať na najbežnejšie povrchy – dlažby, obklady, potery, sadrové a cementové omietky. Aplikuje sa v priestoroch ako sú obývačky, kuchyne, kúpeľne, práčovne, schodiská. Je vhodný aj na nábytok a dokonale spĺňa požiadavky na tak náročné povrchy ako sú zásteny za kuchynskou linkou, kde je umiestnený drez a sporák.

Tri jednozložkové produkty pre rýchlu a jednoduchú aplikáciu

ALLOVER BASE

Dekoratívna povrchová vrstva pre podklad / povrchovú úpravu. Umožňuje vytvoriť kotviaci podklad, aj povrchové úpravy s estetikou, s textúrami a efektami hmoty, na vodorovných aj na zvislých povrchoch v interiéri.

ALLOVER FINISH

Dekoratívna povrchová úprava na podlahy a steny, ideálna pre dosiahnutie estetického, hladkého a minimalistického vzhľadu, s jemnou textúrou. Je dostupná vo viac ako 20 farebných odtieňoch, zvolených z momentálnych trendov.

ALLOVER TOP

Vodoodpudivý ochranný lak, priesvitný a s polomatným finálnym efektom. Zaručuje odolnosť voči horúcim a studeným tekutinám a voči látkam používaným v obytných a reštauračných priestoroch.

Výhody systému Allover

Systém Allover sa odlišuje tromi základnými aspektmi, ktoré charakterizujú výrobok a vďaka ktorým je ideálny ako pre profesionálne firmy tal ak pre koncového zákazníka, vzhľadom k jeho jednoduchej aplikácii a vynikajúcej odolnosti.

1. Jednoduchosť aplikácie

Systém Allover pozostáva len z troch produktov, je jednoduchý a rýchlo aplikovateľný. Výrobky sú jednozložkové a pripravené na použitie – nie je potrebné ich riediť. Maximálne v piatich krokoch Allover umožňuje získať požadovaný estetický výsledok, s vysokým odolnosťou a elegantným dizajnovým vzhľadom.

2. Vysoká odolnosť

Allover je jednozložkový systém, ktorý umožňuje dekorovať povrchy v interiéri, vytváraním vysoko odolných povrchových úprav v troch rozmeroch: podlahy, stropy a steny. Systém je odolný voči nárazom, oterom, škrabancom, tekutinám a škvrnám.

3. Estetický dizajnový vzhľad

Allover je aplikovateľný na podlahy, steny a stropy v interiéroch, ako sú obývačky, kuchyne, kúpeľne, práčovne, ale tiež na nábytok a sprchové vaničky. Vytvára dizajnový bezšpárový povrch pre dosiahnutie moderného, osobitého efektu. Dekoratívna povrchová úprava vytvorená systémom Allover je hladká a kompaktná.

Allover vytvára prednostne 2 estetické efekty:

  • Efekt Flat v 5 krokoch vytvára hladký, minimalistický povrch, jemnou textúrou.
  • Efekt Smart v 4 krokoch vytvára kompaktný povrch s hrubšou textúrou s polomatným vzhľadom.

PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE

FARBITEĽNÝ PODĽA VZORKOVNICE

ODOLNOSŤ VOČI VODE

ODOLNOSŤ VOČI NÁRAZU

ODOLNOSŤ VOČI POŠKRIABANIU

ODOLNOSŤ VOČI ŠKVRNÁM

Výhody systému Allover

Farba prostredia môže zmeniť jeho charakter a štýl a jej výber je kľúčový pre vytvorenie atmosféry priestoru. San Marco zvolilo pre Allover 23 farebných odtieňov, ideálnych na realizáciu podľa Vašich predstáv. Príďte si vybrať ten Váš ideálny odtieň do našej predajne v R1 centre v Bratislave.

Máte otázky? Napíšte nám

Potrebujete pomôcť s aplikáciou?

Robíme aj dekoratívne úpravy stien

Alebo maľovanie a stierkovanie

Na základe recenzií našich zákazníkov na Facebook-u a Google máme pri 61 recenziách hodnotenie 5 z 5