PROFIPAINT | BRATISLAVA, ROŽŇAVSKÁ 1 | 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00 (Pon - Pia)
+421 903 404 131     profipaint@profipaint.sk
Dekoratívne úpravy2019-04-08T06:39:25+00:00

Premena všedného interiéru na priestor, ktorý dýcha eleganciou a luxusom je hlavným poslaním dekoratívnych úprav od spoločnosti San Marco, ktoré svojou farebnou variabilitou a jedinečnosťou splnia očakávania aj tých najnáročnejších.

Realizujeme dekoratívne úpravy stien interiérov a exteriérov. Naši pracovníci sú pravidelne školení spoločnosťou Colorificio SAN MARCO, Taliansko.

Niekoľkoročný vývoj spolu s tradičnými technikami Benátskych majstrov sú zárukou kvality a spokojnosti našich zákazníkov.

Spojenie našej práce a produktov od spoločnosti SAN MARCO sú zárukou toho, že žiadne dva priestory nebudú rovnaké a každý bude vždy výnimočný.

Zmena je život Pastelové aj sýte farby na celých plochách stien sú už samozrejmosťou. Popustite uzdu fantázii. Tých, ktorým na stenách nestačí iba bežná interiérová farba môže potešiť netradičná úprava stien pre interiér Cadoro. Jedná sa o dekoratívnu farbu, ktorá sa počas svojej existencie stala jednou z najžiadanejších dekoratívnych úprav stien u nás na Slovensku. […]

Čítať viac

Dekoratívne úpravy dokonale zmenia a skrášlia váš interiér

Ak vaše bývanie už nevyhnutne potrebuje zmenu, nemusí to vždy nutne znamenať kompletnú a náročnú rekonštrukciu ani rozsiahle dispozičné zmeny a úpravy. Niekedy stačia aj menej náročné, ale zato efektné dekoratívne úpravy a bývanie sa zmení na nepoznanie. Skúste sa poobzerať okolo seba a všímajte si čo vám vo vašom interiéri najviac prekáža. Sú to možno staré ošumelé alebo nevýrazne steny, fádne farby alebo len nemoderný vzhľad interiéru? Skúste teda začať zmenou povrchovej úpravy stien, veď už len vymaľovanie stropu a stien novými farbami je samo o sebe veľkou zmenou a sú to práve vhodne zvolené farby, ktoré dokážu váš interiér rozžiariť a bývaniu dodať ten správny šmrnc.

Niekedy postačí aj maľovanie stien

Steny sú všade okolo nás a tvoria veľkú časť nášho bývania, takže akákoľvek zmena ich povrchu je nielen ihneď viditeľná, ale má aj veľký vplyv na vnímanie celej miestnosti a priestoru ako takého. Všimnite si len ako často a radi mnohí ľudia menia farbu stien, pretože práve farby (aj keď si to možno neuvedomujeme) majú veľký vplyv na naše pocity a nálady a zvlášť ak sú to farby na tak veľkej ploche ako sú steny. Takže prvá rada – ak túžite po zmene, rozhodne pridajte vášmu interiéru vhodne zvolené a skombinované farby. Klasické maľovanie stien tak pokojne môžeme zaradiť medzi základné dekoratívne úpravy.

Ak chcete niečo viac ako len klasiku…

Ak túžite po niečom výraznejšom alebo len jednoducho po niečom inom ako klasickej maľovke, vyskúšajte dekoratívne úpravy ako sú dekoratívne farby alebo dekoratívne omietky. Tento typ dekoratívnych úprav sa odporúča na zvýraznenie jednej steny v miestnosti alebo napr. ako dekoratívna úprava krbu.

Benátska štuka – luxusný vzhľad pre váš interiér

Veľmi trendová je aj luxusná dekoratívna úprava stien interiérovou omietkou pôvodom z Talianska nazývanou Benátska štuka, ktorá sa musí nanášať na dokonale hladký povrch (najlepšie na podkladovú stierku). Táto veľmi elegantná a výnimočná štukatérska technika svojim vzhľadom pripomína leštený mramorový povrch, ktorý môže byť jednofarebný, viacfarebný, s vysokým leskom či starším zastaralým vzhľadom a naviac patrí Benátska štuka medzi takmer bezúdržbové a dostatočne oteruvzdorné dekoratívne úpravy povrchu stien.

A aké benefity vám prinesie obkladanie stien?

Profesionálne dekoratívne úpravy na rôzny spôsob

Dekoratívne úpravy v interiéri môžu mať naozaj veľa podôb – okrem zaujímavých omietok či dekoratívnych náterov (napr. s kovovým leskom) a interiérových obkladov sú veľmi obľúbené aj tapety a nálepky na steny. Práve tapetovanie jednej či dvoch hlavných stien v miestnosti opäť patrí medzi veľmi trendové dekoratívne úpravy nielen v obývacích izbách ale aj v spálni či v detskej izbe. Ak teda zvažujete zmenu a dekoratívne úpravy vášho bývania, neváhajte osloviť našu spoločnosť ProfiPaint, ktorá vám môže byť pri týchto úpravách veľmi nápomocná, pretože sa zaoberá ich profesionálnou realizáciou (napr. maľovaním, stierkovaním, ale aj vnútornými a vonkajšími omietkami). Neváhajte a vyberte si jeden z mnohých spôsobov ako mať krajšie a modernejšie bývanie!