Sme certifikovaný predajca
produktov San Marco

Priamo na predajni Vám
namiešame 1 200 odtieňov

V stavebníctve máme viac ako
20 rokov skúseností

Aby sa steny stali doplnkom

Nátery predstavujú ochrannú vrstvu povrchov, ktorá chráni materiál, predlžuje jeho životnosť, ale najmä plní estetickú funkciu.

Kovové povrchy sú zvlášť náchylné zhrdzavieť, najmä ak sa nachádzajú v exteriéri a sú vystavené poveternostným vplyvom. Betónové povrchy, a to hlavne podlahy sú zase vystavené mechanickému opotrebeniu. Plastové povrchy zase patria medzi najnáročnejšie materiály čo sa týka náterov, pretože sa ľahko olúpu.

Farby na betón, kov, podlahy a iné povrchy radu Unimarc

Farby z radu UNIMARC od SAN MARCO sú univerzálne nátery na rôzne povrchy, vhodné ako farby na kov, drevo, steny, pozinkovaný plech, hliník, ľahké zliatiny a tiež ako farby na plasty. Sú to vodou riediteľné akrylové farby bez zápachu, vhodné pre nátery v interiéri a v exteriéri. Naše farby na betón, kov a podlahy sa vyznačujú vysokou stálosťou voči žlknutiu a výbornou odolnosťou voči atmosferickým vplyvom.

Unimarc Smalto Seta je farba na kov, drevo, steny, hliník a plasty, ktorú je možné tónovať do viac ako 1400 odtieňov vrátane odtieňov farebnej škály RAL, čo dáva veľký priestor kreativite a farebnému zladeniu rôznych povrchov. Unimarc Smalto Micaceo je ochranná farba rôzne povrchy so sľudovou výplňou s efektom starožitného vzľahu. Jej špeciálne zloženie plní efekt bariéry, voči prieniku vody a tiež efekt ochranného štítu proti UV lúčom.

Unimarc Smalto per Radiatori je farba na kov so špeciálnou úpravou pre odolnosť voči vysokým teplotám, ktorá sa používa ako ochranný náter najmä na radiátory a výhrevné konvektory, a to oceľové, liatinové alebo hliníkové.

Farby na betón, kov a podlahy radu Marcotech

MARCOTECH AU3D je akryl-uretánová farba na betón so saténovým vzhľadom vhodná pre použitie v interiéri a v exteriéri. Je ideálna ako farba na podlahu aj v intenzívne používaných priestoroch ako sú garáže, sklady, čakárne, ale aj autoservisy, nakoľko má dobrú chemickú odolnosť voči benzínu, nafte a rozpúšťadlám. Má výbornú výdatnosť 20 m2/1l v 1 vrstve. Na zvýšenie bezpečnosti pred pošmyknutím je možné do farby na betón pridať prísadu Marcotech additivo antidruscolo, ktorá zdrsní natretý povrch.

MARCOTECH AU40 je akryl-uretánová farba na kov, drevo, hliník a plasty s tzv. lakovaným vzhľadom, vhodná ako farba na okná, dvere, zárubne… Má vysokú odolnosť na styk s mastnými látkami (krémy, oleje, maz z pokožky), má vysokú tvrdosť a anti-blocking efek, ktorý zabraňuje efektu zlepenia dvoch povrchov napr. pri zatvorenom okne najmä pri vyšších teplotách.

Máte otázky? Napíšte nám

Potrebujete pomôcť s aplikáciou?

Robíme aj dekoratívne úpravy stien

Alebo maľovanie a stierkovanie

Na základe recenzií našich zákazníkov na Facebook-u a Google máme pri 61 recenziách hodnotenie 5 z 5

+421 903 404 131

profipaint@profipaint.sk