PROFIPAINT | BRATISLAVA, ROŽŇAVSKÁ 1 | 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00 (Pon - Pia)
+421 903 404 131     profipaint@profipaint.sk
//MARCONOL EFFETTO CERATO

MARCONOL EFFETTO CERATO

MARCONOL EFFETTO CERATO je produkt vhodný na impregnáciu a ochranu dreva. Je vybavený zvýšenou penetračnou schopnosťou potrebnou pre ochranu pred atmosferickými činiteľmi a znečisťujúcimi látkami j v ťažkých podmienkach, pričom ostáva nezmenený napriek štrukturálnym zmenám dreva.

Zvláštne zloženie prostriedku MARCONOL EFFETTO CERATO mu poskytuje možnosť dosiahnuť vrchné nátery výplňové a vodu odpudzujúce, pretože vytvára mikroporézny film s vysokou priepustnosťou vodných pár. Ním upravené drevo udržiava nezmenenú prirodzenú hydrometrickú rovnováhu pričom zabraňuje, aby sa dostavilo odlupovanie charakteristické pre tradičné syntetické nátery na drevo a preto sa výrobok jednoducho udržiava.

MARCONOL EFFETTO CERATO obsahuje zvláštne prísady, ktoré pohlcujú ultrafialové lúče a je zafarbený priezračnými pigmentmi zafarbujúcimi drevo bez toho, aby maskovali žilkovanie.

mám záujem

MOŽNOSŤ
TÓNOVANIA

ÁNO

BÁZY PRE
TÓNOVANIE

ÁNO

APLIKÁCIA
NÁTERU

štetec, valec

RIEDENIE
N

Neriedi sa

SPOTREBA

N4 – 5 m² / l

Prenechajte prácu na nás

S realizáciou Vašich nápadov Vám radi pomôžeme a poskytneme aj cenné rady. Od obhliadky, cez cenovú ponuku až po samotnú realizáciu. Našim cieľom je spokojný zákazník.

Prejsť k službe

Dodatočné informácie o produkte

Vhodné podklady:

  • Použiteľný pre drevo v exteriéri a interiéri: Drevené povrchy nové, staré a predtým natreté ako sú podkrovia, zárubne, balkóniky, ploty, obločnice, schody a rôzne predmety.

Stiahnuť technický list
2019-03-29T07:38:42+00:00