Sme certifikovaný predajca
produktov San Marco

Priamo na predajni Vám
namiešame 1 200 odtieňov

V stavebníctve máme viac ako
20 rokov skúseností

Vrchný vodu odpudzujúci, polesklý a odolný náter voči poškriabaniu pre drevo a exteriéry

MARCONOL EFFETTO CERATO je produkt vhodný na impregnáciu a ochranu dreva. Je vybavený zvýšenou penetračnou schopnosťou potrebnou pre ochranu pred atmosferickými činiteľmi a znečisťujúcimi látkami j v ťažkých podmienkach, pričom ostáva nezmenený napriek štrukturálnym zmenám dreva.

Zvláštne zloženie prostriedku MARCONOL EFFETTO CERATO mu poskytuje možnosť dosiahnuť vrchné nátery výplňové a vodu odpudzujúce, pretože vytvára mikroporézny film s vysokou priepustnosťou vodných pár. Ním upravené drevo udržiava nezmenenú prirodzenú hydrometrickú rovnováhu pričom zabraňuje, aby sa dostavilo odlupovanie charakteristické pre tradičné syntetické nátery na drevo a preto sa výrobok jednoducho udržiava.

MARCONOL EFFETTO CERATO obsahuje zvláštne prísady, ktoré pohlcujú ultrafialové lúče a je zafarbený priezračnými pigmentmi zafarbujúcimi drevo bez toho, aby maskovali žilkovanie.

  • Použiteľný pre drevo v exteriéri a interiéri: Drevené povrchy nové, staré a predtým natreté ako sú podkrovia, zárubne, balkóniky, ploty, obločnice, schody a rôzne predmety.

Aplikácia náteru

štetec, valec

Riedenie

Neriedi sa

Možnosť tónovania

ÁNO

Spotreba

4 – 5 m² / l

Bázy pre tónovanie

ÁNO

Máte otázky? Napíšte nám

Potrebujete pomôcť s aplikáciou?

Robíme aj dekoratívne úpravy stien

Alebo maľovanie a stierkovanie

Na základe recenzií našich zákazníkov na Facebook-u a Google máme pri 61 recenziách hodnotenie 5 z 5