Close up shot of female hands holding a small gift wrapped with pink ribbon. Small gift in the hands of a woman indoor. Shallow depth of field with focus on the little box.
Picture of Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Sme certifikovaní predajcovia produktov a realizátori náterov San Marco

Dekoratívne farby

Zmena je život

Pastelové aj sýte farby na celých plochách stien sú už samozrejmosťou. Popustite uzdu fantázii. Tých, ktorým na stenách nestačí iba bežná interiérová farba môže potešiť netradičná úprava stien pre interiér Cadoro. Jedná sa o dekoratívnu farbu, ktorá sa počas svojej existencie stala jednou z najžiadanejších dekoratívnych úprav stien u nás na Slovensku.
Originalita v každom ťahu

Dekoratívny náter Cadoro sa vyznačuje dúhovými efektami a hodvábne jemným povrchom. Zahŕňa množstvo techník a farebného prevedenia, ako ja množstvo ich kombinácií. Dôležitú úlohu vo finálnom vzhľade zohráva aj uhol odrazu svetla. Kombinácia všetkých týchto faktorov má za dôsledok, že každá stena dekorovaná Cadorom je originál po všetkých stránkach.
Zamatová jemnosť pre náročných

Okrem Cadora prichádza SAN MARCO aj s ponukou dekoratívneho náteru so zamatovým efektom pod názvom Cadoro Velvet. Odlišuje sa matnejším vzhľadom a jemne trblietavým efektom, s ktorým vo Vašom byte vytvoríte harmonickú atmosféru. Elegancia spojená s moderným šarmom, ktorým táto dekoratívna úprava stien podľa môjho názoru nepochybne je, sa hodí do akéhokoľvek priestoru.
Namáhané priestory – žiadny problém

V priestoroch, ako kúpeľňa alebo kuchyňa býva často veľmi obtiažne až nemožné udržiavať akúkoľvek farbu alebo dekoratívnu úpravu stien. Tento problém sa týka hlavne stien, ktoré sú vystavené priamemu kontaktu s vodou alebo s mastnotou. To je však už minulosť. Po ošetrení povrchovým lakom 4PROTECTION sa Cadoro alebo Cadoro Velvet stávajú odolnými, a tak vhodnými na aplikáciu v týchto priestoroch.

Zdieľajte tento článok

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Nenašli ste, čo ste hľadali?

+421 903 404 131

profipaint@profipaint.sk