Man hand in a glove holding a brush on natural wooden boards background.
Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Sme certifikovaní predajcovia produktov a realizátori náterov San Marco

Ochrana drevených povrchov – vráťme drevu zašlý lesk

Povrchy z dreva, ktoré sú súčasťou dizajnu budov v interiéri a v exteriéri sú vystavené opotrebeniu či už mechanickému alebo vplyvom poveternostných podmienok,  a teda  je nevyhnuté  ich ošetriť a vrátiť im zašlý lesk.

San Marco ponúka širokú škálu riešení pre dlhodobé zachovanie integrity a kvality dreva s cieľom jeho zhodnotenia a ochrany pred vonkajšími vplyvmi.

Skupina Marconol – zvýraznenie štruktúry a kresby dreva

Marconol impregnante – farebné  ochranné moridlo na drevo s výbornými vlastnosťami prieniku do podkladu, ktoré je nevyhnutné pri ochrane dreva pred atmosferickými a znečisťujúcimi vplyvmi prostredia aj v ťažkých podmienkach. Zachováva viditeľnú originálnu kresbu dreva.

Marconol effetto cerato – vodoodpudivá pololesklá povrchová úprava odolná proti poškriabaniu, vhodná k ochrane dreva vo vonkajšom prostrední. Udržuje nezmenenú rovnováhu prirodzenej vlhkosti dreva. Nelúpe sa ako tradičné syntetické laky a teda aj jej údržba je jednoduchá.

Skupina Unimarc – prekrytie nedokonalostí drevených povrchov

Unimarc smalto seta – vodou riediteľný náter, ktorý zakryje štruktúru dreva a jeho kresbu a tým prekryje aj prípadné nedokonalosti na povrchu. Nakoľko sa jedná o náter vodouriediteľný bez prchavých látok je jeho použitie vhodné aj v interiéri.

Zdieľajte tento článok

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Nenašli ste, čo ste hľadali?

+421 903 404 131

profipaint@profipaint.sk