PROFIPAINT | BRATISLAVA, ROŽŇAVSKÁ 1 | 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00 (Pon - Pia)
+421 903 404 131     profipaint@profipaint.sk
Dekoratívne lišty2019-03-26T09:56:28+00:00

Orac Decor

Prehliadať katalóg

Dunin Wallstar

Prehliadať katalóg

V našej ponuke môžete nájsť kompletný sortiment belgickej spoločnosti Orac Decor, výrobcu dekoratívnych líšt a ozdobných detailov. Kolekcia zahŕňa stropné a lemovacie lišty, štýlové podlahové lišty, obklady, lišty pre nepriame osvetlenie, výrazné obloženia dverí, stĺpy, polostĺpy, pilastre a rozety. Produkty sú vysoko odolné, ľahké a jednoducho sa inštalujú.

Funkčné a dekoratívne ozdobné obklady zvýrazňujú identitu, akú chce svojmu interiéru dodať každý prívrženec ozdobného vzhľadu. Vitajte v inšpiratívnom svete značky Orac Decor.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre produkty Orac Decor?

• Vysoko kvalitné produkty pre dokonalú povrchovú úpravu interiéru

• Rýchla a jednoduchá inštalácia, možnosť okamžite vymalovať

• Obsiahla kolekcia vyhovujúca každému vkusu, štýlu a rozpočtu

• Veľko množstvo inšpiratívnych nápadov a inovatívny aplikácií

• Preferované a doporučované profesionálmi

Kompletný sortiment Orac Decor si môžete u nás zakúpiť a v prípade záujmu Vám zabezpečíme aj inštaláciu jednotlivých prvkov.

Nový katalóg Orac Decor Book, pokrýva celú širokú kolekciu prvkov a 3D ornamentov, ale zahŕňa tiež projekty pre inšpiráciu využívajúcu produkty ORAC v interiéroch z celého sveta.

Tu si môžete prehliadať katalóg Orac Decor.

Ďalšou spoločnosťou, ktorej sortiment môžete nájsť v našej ponuke je spoločnosť DUNIN Wall star.

DUNIN sa zaoberá návrhom a výrobou dekoračných a obkladových produktov. Skupina mladých projektantov vytvára kolekcie, ktoré sledujú aktuálne módne trendy. Nimi ponúkané série sú charakterizované odvážnym designom a bohatou farebnosťou. Aktuálna ponuka zahŕňa tak mozaiky ako aj dlažby, a tiež dekoračné panely. Všetky produkty sú spojením tradície a designu. Unikátne vzory sú vhodné pre milovníkov originálnych riešení , oceňujúcich krásu a eleganciu. Bohatá ponuka produktov a široká farebná paleta odlišuje značku DUNIN nielen na trhu poľskom ale aj na európskom. Značka sa predáva v najlepších salónoch pre vybavenie kúpelní, kuchýň a interiérov.

DUNIN vytvára vzory, ktoré umožňujú odvážne, extravagantné riešenia pre Vaše nápady.

Kompletný sortiment DUNIN Wallstar si môžete u nás zakúpiť a v prípade záujmu Vám zabezpečíme aj inštaláciu jednotlivých prvkov.

Tu si môžete prehliadať katalóg Dunin Wall star.

Zašlite nám Vašu žiadosť o cenovú ponuku  Kontaktovať nás môžete aj telefonicky na čísle +421 903 404 131