thumbnail
Picture of Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Sme certifikovaní predajcovia produktov a realizátori náterov San Marco

Farebné trendy roka podľa San Marco

Kolegovia v San Marco pripravili inšpiratívny prehľad farebných trendov na rok 2023. Nájdete v ňom 4 palety farieb aj s ukážkou ich použitiaa vysvetlením, do akých priestorov sú vhodné. Pri každom z nich uvádzame aj kódové označenie odtieňov, ktoré Vám radi namiešame v našej predajni v R1 Centre v Bratislave 🙂

Bucolic Garden

Botanická záhrada je intímny, pokojný a trochu vintage svet. Farby kvetov, terakotových kvetináčov a fontán týchto chladných a pokojných oáz sú prenesené do palety zemitých tónov, kde dominuje tehlová žltá ako akcent medzi šalviou a rôznymi odtieňmi nebeskej modrej.

Fresh Purity

Čistota a minimalizmus povrchov sa stávajú dominantnými štylistickými prvkami tohto sveta. Táto paleta je ideálna pre mestské interiéry a ponúka farebnú škálu, v ktorej dominujú modré tóny: od viac desaturovaných, takmer čiernych tónov až po žiarivú svetlomodrú, ktorá symbolizuje vzduch.

Authentic Confidence

Na dotyk príjemné povrchy, vôňa dreva a ušľachtilých materiálov sú kľúčovými znakmi týchto interiérov. Dobre ladia s robustnými farbami tejto palety: hnedá a bordová, sýta fialová a teplé, príjemné neutrálne tóny zelenej.

Quiet Beauty

Vzdušné priestory s pravidelnými architektonickými prvkami, v ktorých dominuje svetlo. Táto paleta farieb si v nich zachováva veľmi silný textúrny charakter: vanilka a svetloružová sa striedajú so zemitými červenými a žiarivými pomarančmi, harmonicky prepojené chladnými, pokojnými modrozelenými.

V PROFIPAINT sme ich certifikovaným predajcom a špecialistom na dekoratívne omietky známe aj ako benátsky štuk. Navštívte nás v predajni v bratislavskom R1 Centre, kde Vám radi poradíme a namiešame až 1 200 rôznych odtieňov farieb 🙂

Zdieľajte tento článok

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Nenašli ste, čo ste hľadali?

+421 903 404 131

profipaint@profipaint.sk