locatorPROFIPAINT | BRATISLAVA, ROŽŇAVSKÁ 1 | 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00 (Pon - Pia)
phone+421 903 404 131     email profipaint@profipaint.sk
/, News/NIE KAŽDÝ DARČEK ZABALÍTE DO BALIACEHO PAPIERA

NIE KAŽDÝ DARČEK ZABALÍTE DO BALIACEHO PAPIERA

Premýšľate, aký darček darovať svojim blízkym na Vianoce? Predovšetkým v tomto období všetci túžime obdarovať svojich najbližších niečím, čo ich poteší a vyčarí tak úsmev na ich tvári. Ale často nevieme, aký vhodný vianočný darček vybrať. A veru nie, nemusí to byť vždy darček, ktorý zabalíme do papiera.

Túži Vaša manželka alebo priateľka doma už dlhšie zmeniť farbu stien alebo oživiť spoločný priestor? Len to stále odkladáte, pretože máte obavy z neporiadku s tým spojeným? Alebo máte osamostatnené deti, ktoré už zariaďujú vlastné bývanie? Prekvapte ich – darujte im krásne bývanie! Vďaka dekoratívnym farbám je to naozaj veľmi jednoduché.
Dekoratívne farby umožňujú nevyčerpateľné množstvo riešení malebných úprav. Od tých najklasickejších, ako je benátska štuka až po súčasné, ktoré využívajú odrazy svetla, napodobňujú betón alebo zoxidované kovy. A to všetko v širokej farebnej škále.

blog
dekorativna omietka marcopolo 11 1280x853

AKO VYBRAŤ TEN SPRÁVNY ODTIEŇ A EFEKT?

Nemusíte mať obavy. Výber môžete urobiť spoločne, aby ste predišli riziku, že sa jednoducho netrafíte, a aby obdarovaný mal naozaj úprimnú radosť z vášho originálneho darčeka.

OBAVY Z NEPORIADKU?

Stačí odtiahnuť nábytok, zakryť podlahu a s chuťou do toho! Na výber je veľké množstvo materiálov, ktorých aplikácia je bezprašná. Samotnej aplikácie sa taktiež nemusíte obávať. V ponuke sú aj také dekoratívne farby, ktorých aplikácia je veľmi jednoduchá a časovo nenáročná. Často záleží na kreativite a zapojiť sa môžu aj ostatní členovia domácnosti. Ráno začnete a večer už spokojne sedíte vo Vašej novej obývačke.
Pokiaľ by ste však mali predsa len obavy, realizáciu môžete zveriť profesionálnej firme a darovať tak krásne bývanie “na kľúč“.

blog
2019-05-10T08:24:22+00:00