titulka (1)
Picture of Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Sme certifikovaní predajcovia produktov a realizátori náterov San Marco

Objednajte si vzorkovník benátskeho štuku

Benátsky štuk a jeho varianty označujeme plošne ako dekoratívne omietky. V našej ponuke ich nájdete niekoľko desiatok, pričom všetky sú od renomovaného talianskeho výrobcu San Marco.

V praxi sme sa veľmi často stretávali s problémom, ako zákazníkom na diaľku čo najvernejšie priblížiť vzhľad jednotlivých produktov. Tí, ktorí bývajú v Bratislave a okolí môžu navštíviť našu predajňu San Marco farieb v R1 Centre v Bratislave, no čo ostatní?

Preto sme na náš e-shop www.sanmarcofarby.sk pridali možnosť objednania vzorkovníkov 🙂 Vzhľadom na to, že sú veľmi kvalitne vyhotovené a San Marco ich vyrába v obmedzenom náklade, je cena 15 €. Avšak, pokiaľ nám ho vrátite späť, bude Vám celá suma vrátená. Prípadne, pokiaľ sa rozhodnete nakúpiť v našom e-shope, odrátame Vám 15 € z hodnoty objednávky.

Nižšie nájdete odkazy na vzorkovníky našich najobľúbenejších produktov:

Vzorkovník Marcopolo Luxury

Vzorkovník Stucco Veneziano

Vzorkovník Cadoro

Vzorkovník Velature

Vzorkovník Cadoro Velvet

A pokiaľ si chcete pozrieť celú ponuku, kliknite na odkaz nižšie 🙂

V PROFIPAINT sme ich certifikovaným predajcom a špecialistom na dekoratívne omietky známe aj ako benátsky štuk. Navštívte nás v predajni v bratislavskom R1 Centre, kde Vám radi poradíme a namiešame až 1 200 rôznych odtieňov farieb 🙂

Zdieľajte tento článok

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Nenašli ste, čo ste hľadali?

+421 903 404 131

profipaint@profipaint.sk