titulka
Picture of Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Sme certifikovaní predajcovia produktov a realizátori náterov San Marco

San Marco farebné trendy roka 2024

Aj na tento rok pripravili naši kolegovia v centrále San Marco prehľad farebných trendov. Opäť pozostáva zo štyroch paliet vrátane ukážok ich aplikácie a pri každej farbe nájdete aj kód, pod ktorým Vám ju radi namiešame v našej predajni 🙂 Veríme, že v našich farebných trendoch nájdete inšpiráciu na Váš pripravovaný projekt 🙂

Spring Garden

Farebná kombinácia, ktorá prebudí vaše zmysly a nabije ich vitalitou. Je inšpirovaná jarným vetrom v záhrade, ktorý prebúdza prírodu a prináša dynamickú energiu. Spring Garden dominujú odtiene žltej a zelenej, ktoré zaplavia všetky ostatné farby svetlom.

Soft Purity

Soft Purity spája nebo so zemou a vytvára medzi nimi atmosféru prostredia rozprávok a snov. Kombinácii dominujú výrazné odtiene červenej a modrej doplnené o veľké plochy neutrálnych farieb, ktoré zabezpečujú vyváženosť.

Digital Sensorial

Symbióza digitálneho sveta so svetom hmotným je témou Digital Sensorial. Odvážnej kombinácii kraľujú výrazné odtiene fialovej a žltej plynulo prechádzajúce do zelenej a modrej. Výsledkom je jedinečný hybrid medzi retrom a futurom.

Light Beauty

Light Beauty je o energickej zemitosti. Túto kolekciu inšpirovali klasické odtiene okrovej a terakotovej farby, ktoré rozžiarujú odtiene modrofialovej v kombinácii s neutrálnou béžovou. Spája v sebe šmrnc a pokoj, energiu a kľud.

V PROFIPAINT sme ich certifikovaným predajcom a špecialistom na dekoratívne omietky známe aj ako benátsky štuk. Navštívte nás v predajni v bratislavskom R1 Centre, kde Vám radi poradíme a namiešame až 1 200 rôznych odtieňov farieb 🙂

Zdieľajte tento článok

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Nenašli ste, čo ste hľadali?

+421 903 404 131

profipaint@profipaint.sk