header san marco farby NOVY ROZMER
Picture of Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Tento článok pre Vás napísal PROFIPAINT

Sme certifikovaní predajcovia produktov a realizátori náterov San Marco

Všetko o San Marco farbách

O San Marco

Príbehu tejto rodinnej firmy začal písať v roku 1920 Cavalier Pietro Tamburini. Vtedy naštartoval svoje podnikanie so spracovaním mlieka, ktoré zanechal o 17 rokov neskôr aby sa preorientoval na obchodovanie s bielymi a farebnými zeminami. Jeho cieľovou skupinou boli majstri vytvárajúci zo zemín benátske štuky imitujúce interiérové dekorácie starých palácov. A tak vznikla spoločnosť Tamburini-Geremia & A, ktorá sa o ďalších 25 rokov neskôr transformovala na dnes dobre známu Colorificio San Marco. V tom čase ju už viedla Pietrova dcéra Alessandrina, a za jej éry sa spoločnosť presadila na medzinárodnom trhu a vybudovala si meno založené na kvalite a inovatívnosti svojich produktov.

V súčasnosti firma z talianskeho Marconu ostáva v rodinných rukách a jej produkty sú k dostaniu vo viac ako 100 krajinách. Počas svojej 80-ročnej histórie sa stalo vo svete farieb San Marco synonymom pre bohatú tradíciu talianskeho remeselníctva a zmyslu pre estetiku.

V čom sú farby San Marco výnimočné

Čo oceňujú zákazníci

Okrem jednoduchej aplikácie, krásnych odtieňov a výborných krycích vlastností, je to najmä rada dekoratívnych náterov. V tomto smere predstavuje San Marco so svojou vlajkovou loďou, Marcopolo Luxury, jeden z najobľúbenejších produktov na svete.

Čo hovorí výrobca:

Samotné San Marco vyzdvihuje v prvom rade technologické inovácie, kvalitu a trvalú udržateľnosť. V súčasnosti rezonuje najmä posledné menované a preto v Marcone venujú maximálnu pozornosť ekológii. Všetky produkty a obaly San Marco sú vyrábané v súlade so systémom LCA (Life Cycle Assesment), ktorý zohľadňuje ekologickú nezávadnosť celého výrobného procesu až po ukončenie životného cyklu produktu.

Naša skúsenosť:

V PROFIPAINT máme skúsenosti s mnohými výrobcami. Na prvom mieste je však vždy zákazník, ktorý u nás musí dostať to najlepšie. Preto sme sa napokon už pred dvanástimi rokmi rozhodli zúžiť ponuku produktov výlučne na San Marco 🙂

O benátskom štuku

Táto dekoratívna úprava stien známa aj ako stucco veneziano pochádza zo 17. storočia. Zrodila sa v oblasti Benátok a dodnes je obľúbenou a vyhľadávanou úpravou interiérov, vďaka svojej elegancii a nádychu luxusu.

Na tému benátskeho štuku sme pre Vás napísali článok, v ktorom sa dozviete všetko potrebné, od histórie, cez aplikáciu až po ukážky jeho použitia. 

Ponuka našich produktov

V našej ponuke nájdete desiatky produktov od San Marco a nižšie nájdete výber tých najobľúbenejších. 

Zdieľajte tento článok

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Nenašli ste, čo ste hľadali?

+421 903 404 131

profipaint@profipaint.sk