PROFIPAINT | BRATISLAVA, ROŽŇAVSKÁ 1 | 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00 (Pon - Pia)
+421 903 404 131     profipaint@profipaint.sk
SLUŽBY2019-03-29T09:15:56+00:00

V PROFIPAINT veríme, že naša práca znamená vytvoriť pre zákazníkov domov – miesto, v ktorom môžete relaxovať, miesto kde načerpáte nové inšpirácie a vychutnáte si čas strávený s rodinou a priateľmi. Pri našej práci dodržiavame zásady ako profesionalita, osobný prístup, zodpovednosť, flexibilita a vytvárame tak interiéry, ktoré sa prácou našich majstrov menia na domov.

Spojenie našej práce a materiálov SAN MARCO sú zárukou toho, že žiadne dva priestory nebudú rovnaké a každý bude vždy výnimočný.

Vytvoriť luxusné a elegantné vnútorné prostredie a navrátiť vonkajším fasádam starobylú krásu, to sú ciele našich dekoračných povrchových úprav. Dekoratívne úpravy so širokou škálou farebných odtieňov a dekoračnými efektami, to je vždy zaručený, jedinečný výsledok – od jednoduchých aplikácií až po náročnejšie práce, vyžadujúce maximálnu pozornosť a zručnosť dekoratéra. Realizujeme dekoratívne úpravy stien interiérov a exteriérov tradičnými technikami majstrov – dekoratérov z Benátok. Naši pracovníci sú pravidelne školení spoločnosťou Colorificio San Marco, Taliansko.

Mám záujem

Nechajte sa inšpirovať

Prečo si vybrať nás?

Kontaktujte nás